שחקן
משחקים ונהנים
אוספים נקודות
הפינה הכי מגלגלת באתר!
בדיחות משוגעים
המשוגע והדלת
משוגע אחד הולך לפסיכולוג ואומר לו"תקשיב אני לא נרדם בלילות כל לילה אני חולם את אותו חלום בחלום אני נמצא בשום מקום ומולי יש דלת על הדלת רשום משהו אני דוחף ודוחף והיא אף פעם לא ניפתחת" אז הפסיכולוג שואל מה רשום על הדלת? המשוגע עונה משוך.
הוכנס ע"י אורח
 
פאזל
משוגע אחד מתקשר לחבר שלו ואומר לו שיש לו פאזל מאוד קשה והוא לא מצליח לפתור אותו ומבקש מהחבר לעזור לו . החבר מסכים ומגיע לבית של המשוגע ,ורואה אותו יושב ליד השולחן עם קורנפלקס מפוזר על כל השולחן.
הוכנס ע"י הילדה !!
 
הבניין
שני אנשים חיים ויוסי טיילו ברחוב וראו בניין עם הרבה קומות. חיים שאל את יוסי; תגיד נגיד אני קופץ מהגג של הבניין הזה כמה זמן יקח לי להגיע למטה? יוסי ענה שבועיים בערך. יוסי עוד שאלה אם אני יקפוץ אני אמות? שאל חיים אז יוסי ענה לו; בטח שתמות שבועיים בלי מים ואוכל איך תשרוד?
הוכנס ע"י אורח
 
המשוגעים והדלת
פרופסור אחד נכנס לבית משוגעים ומתחיל לצייר דלת על הקיר , הוא אומר "מי שיצליח לפתוח את הדלת יקבל מה שהוא רוצה " , כל המשוגעים נלחמים כדי לפתוח תא הדלת אבל רק משוגע אחד יושב בצד , הפרופסור ניגש אליו ושאל אותו : " למה אתה יושב בצד ? ,למה אתה לא מנסה לפתוח את הדלת ?" , אומר לו המשוגע : " ששששששששש... יש לי את המפתח ...
הוכנס ע"י מחוננת
 
בריכה
עושים בדיקהת כשירות למשוגעים בבריכה ריקה ממים כולם קופצים בהתלהבות ושוברים ידים ורגליים ורק משוגע אחד לא קופץ שואלים אותו למה אתה לא קופץ? "כי אני לא יודע לשחות"....
הוכנס ע"י אורח
 
2 משוגעים
משוגע אומר לחברו: אלוהים אמר לי אישית שאני המשיח ,עונה לו חברו: שקרן, מעולם לא אמרתי לך דבר כזה
הוכנס ע"י ARiEL