שחקן
משחקים ונהנים
אוספים נקודות
הפינה הכי מגלגלת באתר!
בדיחות על בלונדיניות
בלונדיניות
בלונדינית אחת נוהגת במכונית למרות שאין לה רישיון שוטרת בלונדינית עוצרת אותה ומבקשת ממנה רישיון נהיגה הבלונדינית שואלת את השוטרת הבלונדינית מה זה רישיון נהיגה השוטרת אומרת לה זה כרטיס כזה שיש בו תמונה שלך הבלונדינית חושבת רגע ואז מוציאה את המראה ומביאה לשוטרת השוטרת הבלונדינית אומרת לה למה לא אמרת לי שאת שוטרת?
הוכנס ע"י עדי23
 
בלונדיניות וחנויות
למה הבלונדיניות מסתובבות על ארבע בחנויות - כי הן מחפשות מחירים נמוכים
הוכנס ע"י השם שלי
 
בלונדינית מזמינה פיצה
בלונדינית מזמינה פיצה המוכר שואל אותה לכמה משולשים תרצי שאחתוך לך 6 או 8?.. הבלונדינית אומרת: 6 כי אני לא כל כך רעבה
הוכנס ע"י עופרי
 
טיסה לשמש
בלונדינית אחת ושלושה גברים בחללית, הגברים שאלו את הבלונדינית: לאן טסים? הבלונדינית עונה: לשמש הגברים צועקים עליה: את משוגעת?! אנחנו נשרף!!! הבלונדינית חושבת רגע ואומרת: אל תדאגו, נוסעים בלילה!
הוכנס ע"י עופרי
 
הערתי אותך?
בלונדינית מתקשרת לחברה שלה באמצע הלילה , הערתי אותך ? שואלת החברה הבלונדינית עונה : לא , במילא הטלפון צלצל והעיר אותי
הוכנס ע"י עופרי
 
לבלבל בלונדינית
שאלה: איך מבלבלים בלונדינית? תשובה: אומרים לה לספור את המדרגות במדרגות נעות
הוכנס ע"י עופרי
 
בלונדינית ברכב
בלונדינית עושה תאונת דרכים ומתהפכת עם הרכב. השוטר שחילץ אותה, תיחקר אותה לסיבת התאונה, והבלונדינית סיפרה: "זה היה ממש מוזר! נסעתי לי בכביש כשלפתע ראיתי מולי עץ ענקי. אז סטיתי שמאלה, אבל אז ראיתי עוד עץ. סטיתי מיד ימינה, אבל שוב הופיע עץ. שוב סטיתי, ועוד עץ. וכך הופיעו עוד עץ ועוד עץ ועוד אחד..." השוטר חשב רגע ואז אמר: "אני לא יודע איך להגיד לך את זה גברת, אבל הדבר היחידי שאפילו דומה לעץ בסביבה, הוא העץ הריחני שתלוי לך על המראה!"
הוכנס ע"י עופרי
 
מרכך לשיער יבש
בלונדינית מתקלחת אצל חברה שלה באמצע המקלחת היא צועקת לחברה תביא לי מרכך. החברה עונה לה : יש לך שם לידך. הבלונדינית : אני יודעת אבל כתוב שם לשיער יבש ואני כבר הרטבתי את השיער
הוכנס ע"י עופרי
 
בלונדינית במטוס
בלונדינית טסה במטוס לסין. היא קנתה כרטיס רגיל והלכה לשבת במחלקת עסקים . באה אליה דיילת ואומרת לה: סליחה? גברת? זה לא המקום שלך. את קנית כרטיס רגיל. הבלונדינית עונה: אני בלונדינית! אני יפה! ואני טסה לסין! ואני אשב כאן! הדיילת מנסה להסביר לה אבל היא לא מצליחה. הדיילת קוראת למפקח המפקח אומר לבלונדינית שזה לא המקום שלה ושתעבור מקום. אבל קורה אותו דבר. הבלונדינית: אני בלונדינית! אני יפה!אני טסה לסין! ואני אשב כאן! המפקח אומר לדיילת : זהו צריך לקרוא לעוזר הטייס בא עוזר הטייס המפקח מסביר לו מה קרה והוא אומר: בסדר. הוא בא לבלונדינית לוחש לה משהו באוזן הבלונדינית אומרת: אוי! סליחה! קמה והולכת לשבת במחלקה הרגילה כולם מסתכלים על עוזר הטייס ומתפעלים! שאלו אותו :מה אמרת לה?! הוא עונה: אמרתי לה שמחלקת עסקים לא טסה לסין!
הוכנס ע"י רוני
 
ספרייה ציבורית
בלונדינית אחת נכנסת לספריה ציבורית. פתאום היא צועקת בקול רם , "סליחה אפשר לקבל המבורגר?" "ששש" , מרגיעה אותה הספרנית , "זו ספרייה!" אז הבלונדינית לוחשת לה , "סליחה אפשר לקבל המבורגר".
הוכנס ע"י אורח