שחקן
משחקים ונהנים
אוספים נקודות
הפינה הכי מגלגלת באתר!
בדיחות רופאים
סיגריות
מה מברכים על סיגריות? בורא מיני מחלות
הוכנס ע"י ofek ben mos
 
איש בקופת חולים
איש אחד ניגש לפקידת קבלה בקופת חולים כדי להזמין תור. הוא אומר לפקידה, "אני רוצה לקבוע תור לרופא עיניים ולמומחה לכליות!" הפקידה שואלת אותו, "מה בדיוק הבעיה?" "לא יודע", משיב האיש, "או שאני עיוור צבעים או שהשתן שלי כחול…"
הוכנס ע"י אורח
 
רופא וחייל
חייל אחד נפצע במלחמה ומאבד רגל. אחרי הרבה ניסיונות וזמן הרופא שם לחייל רגל מכנית שתעזור לו ללכת, וכשהוא קם סוף סוף הוא נופל ואומר לרופא נפלתי כי שמת לי רגל
הוכנס ע"י לילי
 
דוקטור
משה:דוקטור,דוקטור, יש לי בעיה,אני מרגיש כמו גשר! רופא: מה בדיוק עובר עליך? משה:עד עכשיו,שלוש מכוניות, שתי מאשיות וטרקטור.
הוכנס ע"י נויהלייק
 
האיש החולה
ביום קיץ חם, הלך איש אחד לרופא. האיש: דוקטור, אני חולה, יש לי חום. הרופא: אין בעיה, תחכה לחורף בטוח תתקרר.
הוכנס ע"י נימי
 
בקבוק סירופ
יום אחד באה גברת למרפאה. היא ביקשה עוד מרשם לסירופ מהרופא... הרופא: מה קרה ?האם השיעול שלך עד כדי כך חמור?! הגברת: השיעול? השיעול כבר עבר מזמן, אבל הסירופ טעים נורא! אני מורחת אותו כל בוקר על הלחמניות שלי...
הוכנס ע"י תוכי חמודי
 
רופא שינים
פעם ילד מגיע לרופא שינים, עדיין הרופה לא נגע בו ואז הוא מתחיל לצעוק איההההההה!!!! הרופא: מה יש עדיין לא נגעתי בך??? הילד: הרופא אני מתאמן!!!
הוכנס ע"י נתנאל המלך
 
מזה
איזה איש אחד נכנס לרופא, הרופא שואל אותו : כן מה הבעיה ? אז האיש אומר לו : ד"ר אני סובל מאולקוס.. אז הד"ר אמר לו : מה חשבת שתהנה מזה ?
הוכנס ע"י ilanit
 
24 שעות
רופא מתקשר לחולה ואומר לו שיש לו חדשות רעות, וחדשות רעות עוד יותר, אז החולה שואל אותו תתחיל ברעות והרופא אומר לו שנשארו לו 24 שעות לחיות, אז החולה שאל אותו ומה הרעות יותר ? אז הרופא ענה לו : שכחתי להתקשר אליך אתמול..
הוכנס ע"י ilanit
 
המקל והחולה
פעם בא חולה לרופא עם מקל על הראש שואל הרופא מה זה המקל הזה אומר החולה זה מקל לי על הכאב
הוכנס ע"י אורח