שחקן
משחקים ונהנים
אוספים נקודות
איך לחגוג ביום ההולדת

איך לחגוג ביום ההולדת

הגיע יום ההולדת שלכם ואתם רוצים לחגוג אותו כמו שצריך? הנה מספר טיפים ליום הולדת מוצלח במיוחד!
דירוג 4.5 | מדרגים 4

לנרשמים מגיע יותר! הרשמו כעת - להרשמה
שימו לב !, במשחקים עם המקלדת צריך להקליק פעם אחת עם העכבר על המשחק בכדי שהמקשים יחזרו לתפקד !
חזרה למסך נורמאלי
איך לחגוג ביום ההולדת

נכון שבדרך כלל אנחנו עושים מסיבה גדולה ומזמינים המון חברים, אבל גם אם אנחנו עושים מסיבה, המסיבה לא תמיד מתקיימת בתאריך יום ההולדת שלנו. ומה אז? איך חוגגים בתאריך האמתי שלנו?

אז לא חייב לעשות מסיבה גדולה כדי להתייחס ליום ההולדת שלנו או של מי שקרוב אלינו, אפשר לעשות כמה דברים קטנים ופשוטים שישמחו כל חוגג יום הולדת:

1. קישוט הבית: קשטו את הבית בבלונים צבעוניים ושלטים משמחים. השתדלו לעשות זאת בזמן שחוגג יום ההולדת כבר ישן, כך כאשר יתעורר בבוקר לקום לבית שכולו באווירת יום ההולדת!

2. ברכה ומתנה: כתבו ברכה מושקעת והעניקו ביחד עם המתנה לחוגג, עם חיבוק בוקר טוב ואולי אפילו בליווי שירת יום הולדת שמח...!

3. ארוחת בוקר מפנקת: פתחו את הבוקר בארוחת בוקר טובה שתכינו לחוגג יום ההולדת. השתדלו שהארוחה תכלול את כל הדברים שבעל יום ההולדת אוהב.

4. ערכו ראיון קצר לחוגג יום ההולדת המורכב משאלות אישיות כמו מה המאכל האהוב או מי החבים הכי טובים שלו, את התשובות רשמו לפניכם ושמרו את הטופס. כך בכל שנה תמלאו את הראיון עם אותן השאלות וזו תהיה מזכרת נחמדה מאוד בעוד כמה שנים. להדפסת טופס ראיון לחצו כאן.

5. יום הולדת חוגגים כל היום!: חשוב לחגוג את יום ההולדת גם בהמשך היום ולא רק בבוקר... גם אם לא עושים דברים מיוחדים, תנו לחוגג יום ההולדת הרגשה שזה היום שלו, פנקו אותו בדברים שאוהב, הגישו לו דברים, תשירו לו שירי יום הולדת וכן הלאה.

6. עוגת יום הולדת: אפו עוגה מקושטת עם נרות, קבצו את בני המשפחה והדליקו יחד את הנרות, שירו שירי יום הולדת ואכלו מן העוגה.

7. תמונה משפחתית: הצטלמו תמונה משפחתית ושמרו באלבום מיוחד, מידי שנה תצרפו תמונה חדשה. בעוד כמה שנים תוכלו לעקוב ולראות את השינויים משנה לשנה...
יום הולדת שמח!

.
דרג
שתף  
טוען
הזמנות ליום הולדתרעיונות לתפריט יום הולדתבחירת מפעילעוגת יום הולדת מושלמתרשימת מתנותעיצוב מסיבת יום הולדתמתנות ליום הולדתלוח זמנים למסיבהרשימת מוזמניםאיך לחגוג ביום ההולדת
רשום הודעה חדשה
אורח
אורח (שנה)
הודעות קודמות
אורח
אורח :14:52:51 - 04/09/16
הכתבות באיזור יום הולדת נותנות הרבה רעיונות
הדרוש
הדרוש :14:43:25 - 05/07/15
וואי... מושלם!
משחקים לילדים
יום הולדת לילדים
כתב צעיר
בדיחות
מתכונים לילדים

סקר

שאלה הכי הייתי רוצה שיקנו לי: