שחקן
משחקים ונהנים
אוספים נקודות
יום הולדת גיבורי על

יום הולדת גיבורי על

רוצים לארגן יום הולדת בנושא גיבורי על? חשוב להשקיע בפרטים הקטנים ולדאוג שכל הארגון יהיה בנושא גיבורי על.
לפניכם כל הטיפים והרעיונות שאתם צריכים לארגון מסיבת יום הולדת גיבורי על.
דירוג 5 | מדרגים 2

לנרשמים מגיע יותר! הרשמו כעת - להרשמה
שימו לב !, במשחקים עם המקלדת צריך להקליק פעם אחת עם העכבר על המשחק בכדי שהמקשים יחזרו לתפקד !
חזרה למסך נורמאלי
יום הולדת גיבורי על

מי לא אוהב את גיבורי העל?... יום הולדת גיבורי על היא חוויה מהנה ביותר לכל הילדים. כמה שעות שהם יכולים להרגיש גיבורים של ממש! הרי לכם יום הולדת גיבורי על מושלמת:
הזמנות:
כדי שההזמנה תהיה מושקעת ותבשר על מה הולך להיות ביום ההולדת, כדאי לצלם את הילד/ה בתחפושת של גיבור על ועל התמונה לרשום את כל פרטי המסיבה.

עיצוב החלל:
הצבעים המזוהים יותר הם של ספיידרמן וסופרמן שהם למעשה אדום, צהוב וכחול ולכן כדאי לעצב את כל המסיבה בצבעים האלו. פזרו בלונים בצבעים כחול, צהוב ואדום בחדר, תלו גלימה או שתיים על הקירות, קשטו במסכות עיניים את הקירות / שולחנות, פזרו בחדר ועל השולחן שלטי קומיקס, תלו דמויות של גיבורי על ואם יש לכם גם בובות בדמויות של גיבורי על, אפשרי בהחלט לפזר גם אותן בחדר.

עיצוב שולחן:
הציבו שולחן גדול וארוך והניחו עליו מפה בצבע אדום או כחול. רכשו צלחות וכוסות מפלסטיק בדמויות של גיבורי על ופזרו על השולחן, והשתמשו במפיות בצבעים תואמים.

אוכל וחטיפים:
הנשנושים והחטיפים הרגילים, אך כדאי להוסיף שמות לכל קערת אוכל כגון: "חטיף האנרגיה של באטמן", "המשקה שנותן לסופרמן כוח" ולצייר ליד זה סימן של ברק לדוגמא. אם בא לכם להשתולל אפשר לעצב את האוכל (בעזרת חותכני עוגיות) לצורות של כוכב / ברק וכו'.

לבוש ואיפור:
העניקו לכל ילד גלימה ומסכה לעיניים.

פעילויות:
1. עיצוב מסכות: הכינו עם הילדים מסיכות לעיניים מבד לבד או נייר, כל ילד יעצב את המסכה לפי גיבור העל האהוב עליו.

2. חידון גיבורי על: הכינו חידון על כל גיבורי העל, כל מי שעונה נכון על שאלה מקבל פרס.

3. גיבורי על חדשים: על כל ילד להמציא גיבור על חדש עם כוחות חדשים. כל ילד יעלה בתורו ל"במה" ויציג את הגיבור על החדש עם הכוחות שלו.

4. משימות הצלה: ספרו לילדים סיפור מקדים על מקרה של ילד שצריך שיצילו אותו והם עכשיו גיבורי העל וצריכים להציל אותו. הכינו מספר משימות של מכשולים, ריצות וקפיצות כאשר אם יצליחו לבצע את כל המשימות בהצלחה, יצליחו במשימה ויצילו את הילד.

5. חבילה עוברת: המשחק המוכר, פרס עטוף בנייר עיתון כאשר בין כל שכבת עיתון משימה או חידה הקשורה בגיבורי על.

6. עמדת צילום: עצבו עמדת צילום מושקעת בה תוכלו לצלם את כל גיבורי העל ביחד ולחוד כך שבסיום המסיבה כל אחד יוכל לקבל את התמונה שלו למזכרת.

7. קליעה למטרה: הכינו קופסאות קרטון וקשטו כל קופסא כדמות של גיבור על אחר. חלקו את הילדים לקבוצות כמספר הקופסאות. על כל קבוצה לזרוק כדור קטן לקופסא של גיבור העל שלו. הקבוצה שתצליח לקלוע הכי הרבה כדורים בזמן קצוב, היא הקבוצה המנצחת.


דרג
שתף  
טוען
יום הולדת גיבורי עליום הולדת כבאיםיום הולדת כוכב נולדיום הולדת דיסנייום הולדת שוקולדיום הולדת שופינגיום הולדת ספאיום הולדת שפיםיום הולדת נסיכותיום הולדת חלל
רשום הודעה חדשה
אורח
אורח (שנה)
הודעות קודמות
Miryam
Miryam :21:19:24 - 27/12/16
אחלה , רק שאני לא בן ...
משחקים לילדים
יום הולדת לילדים
כתב צעיר
בדיחות
מתכונים לילדים

סקר

שאלה הכי הייתי רוצה שיקנו לי: