שחקן
משחקים ונהנים
אוספים נקודות
יום הולדת דיסני

יום הולדת דיסני

רוצים לארגן מסיבת יום הולדת בסגנון דיסני?
כל מה שאתם צריכים זה לבחור את הדמות שאת אוהבים - הלו קיטי, מיקי מאוס, מיניונים, דרדסים וכו' ולפעול על פי ההנחיות שלפניכם.
דירוג 5 | מדרגים 4

לנרשמים מגיע יותר! הרשמו כעת - להרשמה
שימו לב !, במשחקים עם המקלדת צריך להקליק פעם אחת עם העכבר על המשחק בכדי שהמקשים יחזרו לתפקד !
חזרה למסך נורמאלי
יום הולדת דיסני

אם יש לכם דמות שאתם אוהבים במיוחד כמו הלו קיטי, מיקי מאוס, דרדסים וכו' ואתם רוצים לחגוג את מסיבת יום ההולדת שלכם בסגנון הדמות, הנה כמה רעיונות איך לעשות את זה.
הזמנות:
עצבו את ההזמנה כאשר הדמות שבחרתם תהייה הדומיננטית בהזמנה.

עיצוב החלל:
בחרו מהם הצבעים השולטים בדמות שבחרתם, לדומא הדרדסים- כחול ולבן, פו הדב- אדום וצהוב, הלו קיטי- ורוד ולבן. עצבו את החלל ע"פ הצבעים השולטים שבחרתם. השתמשו בבדים באותם הצבעים, תלו תמונות של הדמות, בלונים באותם הצבעים ובלונים מהליום עם הציור של הדמות, אם יש אביזרים שמאפיינים את הדמות – פזרו אותם בחדר.

עיצוב שולחן:
עצבו את השולחן בהתאם לצבעים שבחרתם, הניחו מפה תואמת, כלים חד פעמיים בצבעים השולטים או לחילופין כלים חד פעמיים עם תמונה של הדמות. תלו מעל השולחן דגלים בצבעים תואמים ותמונות של הדמות.

אוכל וחטיפים:
נסו לחשוב אילו מאכלים אוכלת הדמות וערכו את התפריט בהתאם. השתמשו בחותכני עוגיות כדי לחתוך כריכים בצורה של מיקי מאוס למשל. כמו כן בכל חנות כמעט תוכלו למצוא דפים אכילים לעוגה בדמויות של דיסני, כך תוכלו בקלות לעצב עוגה עם אותה הדמות.

לבוש ואיפור:
בהתאם לדמות שבחרתם.

פעילויות:
1. עיצוב אביזרים של הדמות: הכינו עם הילדים פריט אחד שהדמות לובשת בין אם זה כובע, קשת עם אוזניים, גלימה וכו'.

2. חידון על הדמות: הכינו שאלות על הדמות, על הסרט של הדמות וקיימו תחרות בין הילדים. מי שעונה נכון על יותר שאלות, מנצח בפרס.

3. בינגו: הכינו לוח עם הדמות במצבים שונים ואביזרים הקשורים בה וחלקו לכל ילד לוח שונה. הכינו את אותן התמונות בפתקים, בכל פעם הוציאו פתק וכל ילד שמופיעה לו התמונה בלוח ישמור את הפתק. הילד שיצליח ליצור רצף של תמונות בשורה או בטור מנצח במשימה.

4. חבילה עוברת: המשחק המוכר, פרס עטוף בנייר עיתון כאשר בין כל שכבת עיתון משימה או חידה הקשורה בדמות.

5. עמדת צילום: עצבו עמדת צילום מושקעת בה תוכלו לצלם את הילדים עם האביזרים שעיצבו, ביחד ולחוד כך שבסיום המסיבה כל אחד יוכל לקבל את התמונה שלו למזכרת.

6. משחק הקמח: משחקים ראש בראש- כל ילד מקבל קערה מלאה בקמח ובתוכה מוחבאת בובה קטנה של הדמות. על כל ילד להוציא את הדמות מהקערה בעזרת פיו בלבד ומבלי להיעזר בידיים. מי שמצליח ראשון במשימה הוא המנצח.


דרג
שתף  
טוען
יום הולדת כבאיםיום הולדת נסיכותיום הולדת חלליום הולדת שופינגיום הולדת מהסרטיםיום הולדת שוקולדיום הולדת דיסנייום הולדת שפיםיום הולדת כוכב נולדיום הולדת הישרדות
רשום הודעה חדשה
אורח
אורח (שנה)
הודעות קודמות
אורח
אורח :15:21:03 - 26/02/16
סוד כמוס לחמור ולסוס!!!
אורח
אורח :15:20:25 - 26/02/16
אתר מעולה עזר לי בטירוף! רק חסר הזמנות בכל מיני נושאים...
אורח
אורח :12:04:43 - 10/01/15
ליאר אח מסתדרת כתה ב2 מ אלינור
disney
disney :03:18:14 - 27/11/14
אחלה אחלה אחלה אחלה
משחקים לילדים
יום הולדת לילדים
כתב צעיר
בדיחות
מתכונים לילדים

סקר

שאלה הכי הייתי רוצה שיקנו לי: