שחקן
משחקים ונהנים
אוספים נקודות
יום הולדת חלל

יום הולדת חלל

כל הטיפים והרעיונות לארגון מסיבת יום הולדת בנושא חלל.
דירוג 3 | מדרגים 3

לנרשמים מגיע יותר! הרשמו כעת - להרשמה
שימו לב !, במשחקים עם המקלדת צריך להקליק פעם אחת עם העכבר על המשחק בכדי שהמקשים יחזרו לתפקד !
חזרה למסך נורמאלי
יום הולדת חלל

יום הולדת שכולה מתקיימת בחלל החיצון...
הזמנות:
עצבו הזמנה עם אלמנטים של חלל, כוכבים, אסטרונאוטים, חללית וכו'.

עיצוב החלל:
תלו בדים שחורים על הקירות והדביקו עליהם מדבקות של כוכבים זוהרים. רכשו בחנויות היצירה כדורי קלקר בגדלים שונים ורססו אותם בצבעים זוהרים כמו כסף וסגול ותלו ברחבי החדר על המנורות ובתקרה. גזרו מבריסטולים בצבעים כסף וזהב כוכבים גדולים והדביקו ברחבי החדר. ואם במקרה יש לכם כדור דיסקו, הרווחתם עוד משהו מדליק לאווירה!

עיצוב שולחן:
הציבו שולחן גדול וארוך והניחו עליו מפה בצבע כסוף ותלו על השולחן כוכבים שגזרתם מבריסטול.

אוכל וחטיפים:
כריכים בצורת מעבורת חלל וכוכבים, קאפקייקים עם שלטים קטנים בצורת חללית או כוכבים, מים עם תוויות של אסטרונאוטים, עוגת חייזרים, עוגיות בצורות של כוכבים, חייזרים וכו'.

לבוש ואיפור:
אם ממש בא לכם להשקיע, חלקו לילדים קסדות של אסטרונאוטים שתרכשו או תכינו מראש.

פעילויות:
1. קיפולי נייר: פעילות נחמדה של מספר דקות, חלקו לילדים ניירות וצבעים ולמדו אותם איך לקפל נייר בצורת אווירון אותו יקשטו לאחר מכן.

2. לוח כוכבים: חלקו לכל ילד בריסטול שחור גיר ומדבקות, כל ילד יצייר על הלוח את מערכת השמש וידביק עליה את הכוכבים. כך גם תוכלו ללמד אותם מעט על הנושא.

3. איתור אסטרואידים: ספרו סיפור מקדים לילדים וספרו להם כי אסטרואיד נפל בכדור הארץ. בקשו מהילדים לחפש ברחבי החדר את האבנים שהחבאתם מראש. הילד שימצא הכי הרבה אבנים יקבל פרס.

4. עוגיות חלל: הכינו מראש בצק פריך לעוגיות. חלקו לכל ילד חתיכת בצק. הילדים ירדדו את הבצק ויקרצו עוגיות בעזרת חותכנים בצורות כוכבים, חללית וכו'. עד שתסתיים המסיבה תאפו את העוגיות ותחלקו לילדים בסיום.

5. עמדת צילום: עצבו עמדת צילום מעוצבת עם כוכבים, כל ילד יצטלם על הרקע הנחמד וכך תהייה להם מזכרת בסיום יום ההולדת.

6. דפי צביעה והדבקות: הדפיסו דפי צביעה של החלל החיצון ואסטרונאוטים וחלקו מדבקות בנושא. ערכו שולחן גדול עם כיסאות וצבעים, כל ילד יצבע ויקשט.

7. חייזרים השתלטו על כדור הארץ: בחרו מפעיל שיתחפש לחייזר ויעשה הצגה לילדים. החייזר יצטרך לספר סיפור בעזרת פנטומימה בלבד והילדים יצטרכו לנסות להבין את הסיפור.


דרג
שתף  
טוען
יום הולדת ספאיום הולדת פיראטיםיום הולדת חלליום הולדת נסיכותיום הולדת הישרדותיום הולדת כוכב נולדיום הולדת שוקולדיום הולדת גיבורי עליום הולדת כבאיםיום הולדת מהסרטים
רשום הודעה חדשה
אורח
אורח (שנה)
הודעות קודמות
אין תגובות, תהיה הראשון !
משחקים לילדים
יום הולדת לילדים
כתב צעיר
בדיחות
מתכונים לילדים

סקר

שאלה הכי הייתי רוצה שיקנו לי: