שחקן
משחקים ונהנים
אוספים נקודות
יום הולדת כוכב נולד

יום הולדת כוכב נולד

אוהבים לשיר? בא לכם מסיבת יום הולדת בסגנון כוכב נולד?
לפניכם כל הטיפים והרעיונות לארגון מסיבת יום הולדת בנושא כוכב נולד.
דירוג 5 | מדרגים 4

לנרשמים מגיע יותר! הרשמו כעת - להרשמה
שימו לב !, במשחקים עם המקלדת צריך להקליק פעם אחת עם העכבר על המשחק בכדי שהמקשים יחזרו לתפקד !
חזרה למסך נורמאלי
יום הולדת כוכב נולד

מחפשים רעיון למסיבת יום הולדת שמחה וכיפית? אם אתם אוהבים מוסיקה ואוהבים לשיר, זאת תהיה מסיבה שהחברים שלכם לא ישכחו!
הזמנות:
גזרו מבריסטול צורות של כוכב או מיקרופון ועל זה רשמו את פרטי ההזמנה. לחילופין ניתן לעצב הזמנה עם אלמנטים מוסיקליים כמו תווים, מיקרופון, כלי נגינה וכו'.

עיצוב החלל:
במקום דומיננטי בחדר צרו את הבמה המרכזית. חשוב שהבמה תהייה מוגבהת, קשטו אותה בבדים נוצצים, מיקרופון ועמדת קריוקי עם מסך, מקמו שולחן לשופטים ובשאר החדר כיסאות לקהל. בקירות החדר תלו יצירות מקרטון בצורות של כוכבים, מיקרופון, תווים, כלי נגינה שונים ותמונות של זמרים מפורסמים מתחרויות בסגנון כוכב נולד.

עיצוב שולחן:
הציבו שולחן גדול וארוך והניחו עליו מפה כסופה. הכינו מבריסטול כוכבים סגולים ופזרו על השולחן. גזרו מבריסטול שחור תווים ותלו כדגל מעל השולחן.

אוכל וחטיפים:
נסו להכין אוכל וחטיפים בצורות של כוכבים, מיקרופון, פסנתר, גיטרה בעזרת חותכנים של עוגיות או בעזרת קישוטים, למשל- אבטיח אדום שתקרצו ממנו צורות של כוכבים, קאפקייק בגביעי גלידה כך שיראה כמו מיקרופון וכו'. אפשר להשתמש בשילוט ליד כל מאכל עם תמונה של תווים ולרשום ליד זה כוכב נולד.

לבוש ואיפור:
אין.

פעילויות:
1. תחרות שירים: רוב המסיבה תוקדש לתחרות השירה. חלקו לילדים חוברת עם שירים לבחירה. כל ילד יבחר שיר שירצה לשיר (אפשרי גם בזוגות / קבוצות). ילד יום ההולדת ינחה את התחרות ויזמין כל אחד בתורו לשיר את השיר שבחר. השופטים (מי שיתנדב לכך) יבחרו את 3 המתמודדים ששרו הכי יפה ויזמינו אותם לבצע שיר נוסף. לאחר שישירו שלושת המתמודדים, ייקבעו השופטים מי הזוכה בתחרות כוכב נולד. ואם בא לכם להשקיע, העניקו לו גם פסלון נחמד.

2. כיסאות מוסיקליים: המשחק שכולנו מכירים, מסדרים כיסאות בשורה, כיסא אחד פחות מכמות הילדים. מפעילים מוסיקה והילדים סבים סביב הכיסאות. כאשר עוצרים את המוסיקה הילדים צריכים לתפוס כיסא ולשבת. הילד שנותר ללא כיסא יוצא החוצה. בכל סבב מוציאים כיסא אחד. האחרון שנשאר עם כיסא הוא המנצח.

3. חידון כוכב נולד: הכינו שאלות על תכניות כוכב נולד בסגנון "מי היה המנצח בכוכב נולד עונה 2?", מי שעונה נכון על שאלה מקבל פרס.

4. חבילה עוברת: המשחק המוכר, משימות עטופות בתוך נייר עיתון. מפעילים מוסיקה ומעבירים את החבילה בין הילדים, בכל פעם שעוצרת המוסיקה, הילד שמחזיק את החבילה מסיר שכבת נייר עיתון אחת ומבצע את המשימה / עונה על השאלה. אפשר לתת משימה כמו לשיר קטע משיר או חידון בנושא מוסיקה.

5. זיהוי שירים: השמיעו כל פעם התחלה של שיר אחר ועל הילדים יהיה לזהות את השיר . במשימה הזאת נחמד לחלק את הילדים לקבוצות והקבוצה שתזהה יותר שירים היא הקבוצה המנצחת.

דרג
שתף  
טוען
יום הולדת הישרדותיום הולדת כוכב נולדיום הולדת מהסרטיםיום הולדת חלליום הולדת שופינגיום הולדת כבאיםיום הולדת ספאיום הולדת שוקולדיום הולדת נסיכותיום הולדת פיראטים
רשום הודעה חדשה
אורח
אורח (שנה)
הודעות קודמות
אלכסוושששששש
אלכסוושששששש :21:09:50 - 29/09/16
אהבתייי
אורח
אורח :15:39:21 - 25/12/15
אני אהבתי את הריון אבל איו איפור ותלבושות ואז אך הבת שלי תלך בלי תלבושות ואיפור
משחקים לילדים
יום הולדת לילדים
כתב צעיר
בדיחות
מתכונים לילדים

סקר

שאלה הכי הייתי רוצה שיקנו לי: