שחקן
משחקים ונהנים
אוספים נקודות
יום הולדת פיראטים

יום הולדת פיראטים

רוצים לחגוג את יום ההולדת שלכם כפיראטים אמתיים?
הרי לכם מספר רעיונות איך להפוך את יום ההולדת שלכם ליום הולדת שכולה פיראטים.
דירוג 4.5 | מדרגים 8

לנרשמים מגיע יותר! הרשמו כעת - להרשמה
שימו לב !, במשחקים עם המקלדת צריך להקליק פעם אחת עם העכבר על המשחק בכדי שהמקשים יחזרו לתפקד !
חזרה למסך נורמאלי
יום הולדת פיראטים

רוצים לחגוג את יום ההולדת שלכם כפיראטים אמתיים?
הרי לכם מספר רעיונות איך להפוך את יום ההולדת שלכם ליום הולדת שכולה פיראטים.
הזמנות:
חשוב להכניס את כולם לאווירת יום ההולדת עוד לפני המסיבה עצמה: לחלק להם הזמנות מעוצבות בסגנון הפיראטים ולהזמין את החברים לבוא לעזור לכם למצוא את תיבת האוצר... אם ממש בא לכם להשקיע בהזמנה, כתבו את כל הפרטים על קלף מגולגל שרוף בקצוות, והכניסו לתוך בקבוק פלסטיק.

עיצוב החלל:
יום הולדת פיראטים בדרך כלל מחייבת ביצוע משימות שנוח יותר לבצע אותן מחוץ לבית. אם מזג האוויר מאפשר לכם, עדיף לקיים את המסיבה בגינה או בפארק שכונתי. חשוב לעצב את החלל כדי להכניס את כולם לאווירת הפיראטים: לתלות בלונים בצבעים שחור ואדום, לתלות דגלים של גולגולות, לפזר רשת דייגים וסירות קטנות וכל חפץ נוסף שיכול להתאים.
להדפסת עיצובים שונים למיתוג יום הולדת פיראטים לחצו כאן

עיצוב שולחן:
הציבו שולחן גדול וארוך והניחו עליו מפה בצבע אדום. פזרו גם על השולחן עצמו חפצים שיכניסו לאווירה כמו סירות קטנות, תנינים מפלסטיק, רטיות, תיבת אוצר קטנה ומטבעות שוקולד.

אוכל וחטיפים:
חטיפים ונשנושים כמו בכל מסיבה.. אבל, גם כאן חשוב לשדרג מעט. עצבו במחשב תגיות עם שמות ותמונה של פיראטים למאכלים שהכנתם, לדוגמא, אם הכנתם סלט פירות, הדביקו שלט על הקערה בנוסח "פירות ים פיראטיים". גם בשתייה ניתן להכין משקה פטל רגיל בתוך בקבוק זכוכית ולהדביק עליו תווית "רום פיראטי אמיתי".

לבוש ואיפור:
הכינו או קנו לכל הילדים: כובעי פיראט, רטייה לעין ודגלים. ניתן להעניק כל פעם משהו אחר עם הצלחת המשימות.

פעילויות:
להלן מספר פעילויות שניתן לעשות. גם כאן חשוב להכניס את הילדים לאווירה ואולי להקריא איזה סיפור או לתת הקדמה קצת על הפיראטים. כל משימה ניתן לכתוב על קלף בסגנון עתיק להשלמת האווירה.

1. מציאת מטבעות זהב משוקולד: חלקו את הילדים לשתי קבוצות. לכל קבוצה הכינו גיגית מלאה חול ובתוכה מוחבאות מטבעות זהב משוקולד. על כל ילד בתורו להוציא בעזרת כף בלבד כמה שיותר מטבעות שוקולד ב-20 שניות. בתום 20 שניות הילד הבא בקבוצה ממשיך וכך עד שכולם מנסים. הקבוצה שהצליחה להוציא הכי הרבה מטבעות היא הקבוצה המנצחת.

2. חציית אי התנינים: חלקו את הילדים לשתי קבוצות. פרסו בד כחול ופזרו מעליו תנינים מפלסטיק. על הבד הציבו קורה מעץ שצריך ללכת עלי מבלי ליפול – מי שנופל חוזר לסוף התור וצריך להתחיל מהתחלה. הקבוצה שתעבור בהצלחה את המשימה בזמן המהיר יותר, היא הקבוצה המנצחת.

3. עיצוב תיבת אוצר: חלקו לילדים תיבה מעץ (ניתן להשיג בחנויות יצירה), צבעים, מדבקות, נצנצים ועוד. כל ילד יצבע ויקשט את התיבה שלו כאשר בסיום המסיבה יוכל לקחת את התיבה מתנה.

4. שקי חול: חלקו לילדים שקי חול אליהם יצטרכו להיכנס ובקפיצות להגיע אל היעד אותו תציבו להם. כל מי שמגיע ליעד יקבל בתמורה לכך רטייה/ כובע / דגל.

5. חפש את המטמון: הכינו לילדים חפש את המתכון כאשר בכל תחנה הכינו להם רמז נוסף לתחנה הבאה. המטמון יכול להיות תיבת אוצר עם פרסים שתחלקו להם / ממתקים / עוגת יום ההולדת.

6. עיצוב שרשרת פיראטים: על כל פיראט להכין לו שרשרת פיראטים, חלקו לכל ילד חוט פלסטיק ומגוון חרוזים מחומרים שונים- פלסטיק, עץ, פסטה חלולה או כל דבר אחר שתמצאו.
דרג
שתף  
טוען
יום הולדת דיסנייום הולדת כבאיםיום הולדת כוכב נולדיום הולדת נסיכותיום הולדת גיבורי עליום הולדת חלליום הולדת שופינגיום הולדת הישרדותיום הולדת שפיםיום הולדת פיראטים
רשום הודעה חדשה
אורח
אורח (שנה)
הודעות קודמות
Miryam
Miryam :21:14:42 - 27/12/16
אחלה רעיון
יוני (מקום1)
יוני (מקום1) :14:21:48 - 30/04/16
נשמע טוב!
אורח
אורח :06:42:55 - 05/06/15
פשששש איזה אתר
משחקים לילדים
יום הולדת לילדים
כתב צעיר
בדיחות
מתכונים לילדים

סקר

שאלה הכי הייתי רוצה שיקנו לי: