שחקן
משחקים ונהנים
אוספים נקודות
יום הולדת שוקולד

יום הולדת שוקולד

נכון, זוהי יום הולדת מעט מלכלכת, אבל בנינו מי לא אוהב שוקולד? זוהי מסיבה שכולה מוקדשת לחומר הגלם הטעים והמתוק ביותר (לטעמנו). במסיבה הילדים טועמים, מקשטים ויוצרים דברים טעימים משוקולד.
דירוג 4 | מדרגים 6

לנרשמים מגיע יותר! הרשמו כעת - להרשמה
שימו לב !, במשחקים עם המקלדת צריך להקליק פעם אחת עם העכבר על המשחק בכדי שהמקשים יחזרו לתפקד !
חזרה למסך נורמאלי
יום הולדת שוקולד
נכון, זוהי יום הולדת מעט מלכלכת, אבל בנינו מי לא אוהב שוקולד? זוהי מסיבה שכולה מוקדשת לחומר הגלם הטעים והמתוק ביותר (לטעמנו). במסיבה הילדים טועמים, מקשטים ויוצרים דברים טעימים משוקולד.הזמנות:
עצבו הזמנה רגילה עם פרטי יום ההולדת וצרפו שוקולד קטן כרמז למה שהולך להיות. כדאי גם לציין להגיע בבגדים שניתן ללכלך.

עיצוב החלל:
השתמשו בצבעים של חום ואדום, תלו שלטים ותמונות של שוקולדים מוכרים ברחבי החדר. אספו מראש קופסאות ואריזות שוקולד ופזרו ברחבי החדר.

עיצוב שולחן:
ערכו שולחן גדול וארוך במפה בצבע אדום, פזרו על השולחן שוקולדים ואריזות (ריקות אפילו) של שוקולד.

אוכל וחטיפים:
כל מה שקשור בשוקולד כמובן... כריכים עם ממרח שוקולד, פירות טבולים בשוקולד, מרק שוקולד, שוקו חם או קר, שוקולד לבן, חלב ומריר וכמובן גם אוכל בריא ומים:)

איפור ולבוש:
חלקו לילדים סינרים וכובעי שף למשימות הקשורות בהכנת דברים משוקולד.

פעילויות:
מומלץ לספר לילדים לפני הפעילויות על השוקולד, מהיכן מגיע, סוגי שוקולד וכדומה כדי לתת להם רקע ולהכניס אותם לאווירה.

1. הכנת כדורי שוקולד: הכינו קערות עם כל החומרים הדרושים להכנת כדורי שוקולד על שולחן ארוך. הילדים יכינו את כדורי השוקולד, יערבבו, יצרו כדורים ויצפו בקוקוס, סוכריות צבעוניות, קקאו וכו'.

2. ציפוי עוגת שוקולד: אפו מראש עוגות אישיות כמספר הילדים וחלקו לכל ילד עוגה אישית. על כל ילד יהיה לצפות את העוגה בסירופ שוקולד ולקשט בחטיפים משוקולד כמו "קליק".

3. משחק הקמח: הכינו צלוחיות עם קמח ובתוכם מוטבע שוקולד. על הילדים למצוא את קוביית השוקולד בעזרת הפה בלבד ומבלי להיעזר בידיים. כל ילד משחק "ראש בראש" מול ילד אחר. מי שמוציא את השוקולד ראשון הוא המנצח.

4. להעביר את השוקולד: חלקו את הילדים לשתי קבוצות, לכל קבוצה תנו כף פלסטיק ועליה שוקולד עגול (כמו פררו רושה) על כל ילד בתורו להחזיק את הכף בפיו וללכת לצד השני של החדר מבלי שהשוקולד ייפול ובחזרה עד שמעביר את הכף עם השוקולד לילד הבא אחריו בתור. הקבוצה שמסיימת ראשונה את המשימה, היא המנצחת.

5. האכלה בעיניים עצומות: כסו לילד אחד את העיניים ע"י צעיף. הילד עם העיניים המכוסות צריך להאכיל ילד אחר במעדן שוקולד מבלי שהוא רואה לאן לכוון את הכפית... זוהי משימה קצת מלכלכת אך מצחיקה מאוד!

6. לסיום הכינו עם הילדים שוקו חם משוקולד אמיתי, חלב ומרשמלו.


דרג
שתף  
טוען
יום הולדת פיראטיםיום הולדת שפיםיום הולדת מהסרטיםיום הולדת שוקולדיום הולדת שופינגיום הולדת נסיכותיום הולדת חלליום הולדת גיבורי עליום הולדת כוכב נולדיום הולדת דיסני
רשום הודעה חדשה
אורח
אורח (שנה)
הודעות קודמות
Miryam
Miryam :21:21:08 - 27/12/16
נשמע פיצוץ , קצת מלכלך אבל לא נורא ...
חמודה
חמודה :22:56:28 - 23/07/16
מעולה אחלה אהבה
הדרוש
הדרוש :15:21:04 - 05/07/15
נשמע מדהים!
משחקים לילדים
יום הולדת לילדים
כתב צעיר
בדיחות
מתכונים לילדים

סקר

שאלה הכי הייתי רוצה שיקנו לי: