שחקן
משחקים ונהנים
אוספים נקודות
החממה עונה 3

החממה עונה 3

"החממה" - סדרת הלהיט מבית ניקלודיאון והיוצר גיורא חמיצר חוזרת לעונה שלישית
דירוג 4 | מדרגים 16

לנרשמים מגיע יותר! הרשמו כעת - להרשמה
שימו לב !, במשחקים עם המקלדת צריך להקליק פעם אחת עם העכבר על המשחק בכדי שהמקשים יחזרו לתפקד !
חזרה למסך נורמאלי
החממה עונה 3
"החממה" - סדרת הלהיט מבית ניקלודיאון והיוצר גיורא חמיצר חוזרת לעונה שלישית

"החממה", סדרת הנוער המדוברת של ניקולודיאון וגיורא חמיצר חוזרת לעונה שלישית ותשודר החל ב- 15/2 בערוץ ניקלודיאון ב- yes (אפיק 91) בימים א' – ד', שעה 15:40. מדובר בעונה הארוכה ביותר שהופקה אי פעם בישראל (מבין סדרות ילדים ודרמה בכלל) ותכלול ה 75 פרקים שישודרו בשני חלקים: 25 פרקים ראשונים ישודרו מה-15 בפברואר והחלק השני ישודר בנובמבר 2015.העונה השלישית של "החממה" אחד המותגים המצליחים בישראל מוצאת את הגיבורים המוכרים
מקבוצת העורבים והנשרים בפתחה של שנת לימודים חדשה. הם חוזרים לחממה בתום חופשת קיץ סוערת
רק כדי לגלות את עצמם על 'רכבת הרים' נוספת, שלעומתה אירועי העונות הקודמות יראו כמו משחק ילדים...
לצד עלילת המתח, מתפתחות אהבות חדשות ומפתיעות, סודות מן העבר יצוצו, תלמידים חדשים מצטרפים לעורבים ולנשרים, ויחסי הכוחות בין הבתים משתנים.
בסדרה מככבים: לי בירן, דר זוזוסקי, גאיה-שליטא כץ, שיר מורנו, דניאל ליטמן, תמיר גינזבורג, ליאור שבתאי, ג'וי ריגר, אלי קרן אסף, , אדריאנו חאובל ו-ורד פלדמן.בית העורבים:
אלה-לי – (גאיה שליטא כץ) - גיבורת הסדרה. רוקיסטית קולית וחיננית, לוחמת צדק הידועה באומץ לבה, בדעתנות שלה והעובדה שאינה מסוגלת 'לסתום את הפה' ואומרת כל מה שחולף בדעתה. אלה-לי שהתלבטה בעונות הראשונות בין יפתח, קפטן העורבים לבין דניאל, כוכב הכדורסל של החממה, מתחילה את העונה החדשה בזרועותיו של יפתח. האם כך גם תסיים אותה? בפניה עומדים אתגרים חדשים והתמודדות עם קשיים פנימיים וחיצוניים.
יפתח – (לי בירן) - קפטן העורבים. גיטריסט וכוכב רוק בתחילת דרכו. חתיך כריזמטי ובעל יכולות אנליטיות. המיתולוגי והעכשוי של אלה-לי. עכשיו ניצבות בפניו הזדמנויות חדשות ומפתיעות מחוץ לחממה, האם אהבתו לאלה-לי תחזיק מעמד מול מחזרות נחושות אחרות בחממה ומול אתגרים מחוץ לה?
נטלי – (דר זוזובסקי) - בתו של לואיס, מנהל החממה ובת מועדון הנשרים לשעבר. נטלי הספורטיבית שעשתה מעשה ועברה ממקומה הטבעי למועדון העורבים, ממשיכה במאמציה להשתלב במועדון החדש ומוצאת את עצמה מובילה אותו. ומיהו הבחור שבו היא מעוניינת? האם 'הוא בכוכבים שלה'?
דינה – (ג'וי ריגר) - חברתה הטובה של אלה-לי. דינה הפרועה והמגניבה, נערת רחוב שהגיעה ממוסד לעבריינים צעירים ומשלבת חכמת חיים ורחוב, תעוזה ולב זהב. דינה אמיתית ולא משחקת משחקים, חיבור רומנטי מפתיע בינה לבין מתי החנון הגאוני בעונות קודמות עומד כעת בפני סכנת פירוק. האם ידידותם תשרוד? ומי המועמד החדש והמפתיע על ליבה של היפהפיה הנועזת?
מתי – (ליאור שבתאי) - הגאון של החממה. חנון אבל לא פראייר. מעט הסטרי אך חבר נאמן. החנון הסקסי. לאחר שנה של התלבטות בחר בדינה הקולית על פני אלונה, המתחרה שלו על תקן 'גאון החממה'. האם ניגודים באמת משלימים? האם אהבתם תשרוד? וידידותם?
• אלונה) – סמדר חייט) - מוכשרת וחכמה והיחידה שיכולה לנצח את מתי בשחמט. אלונה שהיתה מאוהבת במתי נסחטה בעונה הראשונה ועדיין נמצאת בסכנה לניצול על ידי גורמים מבחוץ. האם חבריה יוכלו לעזור לה?
מנו – (דיוויד טטרו) - הבחור החדש בחבורה. שחקן הכדורסל המחונן שבחר בעורבים על פני הנשרים. בעיקר כדי לחזר אחרי נטלי היפה. כיצד ישתלב בחבורה המגובשת והנוטה להסתבכויות מסוכנות? האם העתיד צופן רומן ל'ליצן' של החבורה ומהי ההתמודדות הקשה והמפתיעה שצפויה לו בעונה החדשה?


בית הנשרים:
דניאל – (דניאל ליטמן) - קפטן לשעבר של בית הנשרים. ספורטאי מצטיין וכוכב נבחרת הכדורסל של החממה. ווינר במהותו. בעבר היה בן זוגה של נטלי ואחר כך של אלה-לי. כרגע מרגיש מעט בודד. מה צופנת לו העונה השלישית? האם ימצא אהבה חדשה? האם יחזור לאהבה ישנה? ומהם הסודות המשפחתיים שיתגלו לו ויזעזעו את עולמו ?
איימי – (אלי קרן אסף) - במהלך מפתיע עברה איימי לבית הנשרים. איימי הסנובית, זמרת מוכשרת שהגיעה לחממה מלונדון במטרה לשבות את ליבו של החבר לשעבר יפתח, פותחת חזית מול הנשרים הותיקים במטרה להשתלט ולמצוא את המקום הראוי לה לדעתה. שאפתנית וחסרת מעצורים, היא לא תבחל בכל אמצעי בדרכה למטרה.
סופי – (שיר מורנו) - הקפטנית המוסרית ורכת הלב של הנשרים מוצאת את עצמה במאבק על ראשות הבית ועל מעמדה בתוכו. בדרך היא מאבדת חברים ותיקים ורוכשת חדשים. האם תפסיד את כל מה שבנתה במהלך השנים האחרונות בחממה, ואולי תהמר על הכל ותמציא את עצמה מחדש?
רון- (תמיר גינזבורג) - חברו הטוב של דניאל ואחד מכוכבי נבחרת הכדורסל. רון מצליח לומר תמיד את הדבר הלא נכון בזמן הבלתי מתאים ובכל זאת הפך לאחת הדמויות החביבות בסדרה בזכות כוונות טובות, חוש הומור בריא וחן רב. בעונה הקרובה יוכיח רון שהוא גם אחד הבחורים הנחשקים בחממה ויאלץ לבחור בין שתי בנות שכולנו מכירים. מי הן? חכו ותראו!
יובל – (צופית מנואל) - פנים חדשות בבית הנשרים. ספורטאית ושחקנית כדורסל מצטיינת, מתקבלת לבית הנשרים ומוצאת את עצמה בקבוצת המעודדות בעוד שלדעתה מקומה הטבעי הוא על המגרש. האם תצליח לעשות את הלא יאמן ותתקבל לקבוצת הבנים? ומי האחד שבו תתאהב?צפייה מהנה
דרג
שתף  
טוען
יום העצמאותלג בעומרשירים ליום המשפחהיום כיפורהגומילוםיום ירושליםמהי שמחת תורהליל הסדרעשר מכות מצריםגאליס עונה 5
רשום הודעה חדשה
אורח
אורח (שנה)
הודעות קודמות
יוני (מקום1)
יוני (מקום1) :18:37:19 - 21/04/16
פעם מאוד אהבתי החממה....
אורח
אורח :21:39:21 - 29/02/16
יש עונה 4?כאילו לא סיימנו עם אוזי שברח מהכלא
אורח
אורח :17:59:41 - 09/01/16
אני ראיתי החממה
ניתאי
ניתאי :16:40:24 - 16/11/15
אני הולך למופע של החממה
אורח
אורח :09:27:27 - 31/10/15
אלה לי היא ממש חמודה יש לי גיקט שלה והכל כמו שלה אפילו החלומות אני חולמת עליה ועל החממה ואלה לי משחקת בעונה השלישית אה ואלה לי שבעצם גאיה שליתה כץ היא דודה שלי ולמה אני חולמת עליה והכל כי היא דודה שלי כוכבת וכולם אוהבים אותה ביי לדודה הכי טובה בעולם !
אורח
אורח :21:51:29 - 11/10/15
ללי תעזבי את יפתח המעפן ותחזרי לדניאל המלך והמהמם
אורח
אורח :23:14:06 - 05/10/15
אין בכלל עונה 4 לחממה ,עונה 3 היא העונה האחרונה.
אורח
אורח :15:45:53 - 04/10/15
החממה הכי חמודים בעולם אוהבת הילה כהן
זוהרוש
זוהרוש :18:09:43 - 14/09/15
אלה-לי תשחק בעונה השלישית. בינתיים יש הפסקה והם יחזרו עוד חודש בערך... (או אולי פחות מחודש) אבל אלה לי משחקת בעונה השלישית, בגלל שהיא הייתה בבית מרגוע לכמה זמן והיא חזרה. דבר ראשון- בעונה הרביעית אלה לי תשחק כי הם לא מדברים על מה יקרה בעונה הבאה, לשחקנים אין מושג בעצמם מה יקרה בעונה הבאה, אז נא לא להגיד שטויות. לא התכוונתי להעליב, רק להסביר :)
Noa (:
Noa (: :08:39:56 - 29/07/15
איפה רשום שאלה לי לא תשחק בעונה הבאה של החממה?
איתן דוד
איתן דוד :21:09:02 - 07/06/15
שאלה
אורח
אורח :16:11:43 - 26/04/15
למה אלה לי לא תשחק בעונה הבאה?
אורח
אורח :17:50:51 - 15/04/15
החחמה מושלמת חבל שאלה לי לא תשחק בעונה הרביעית
אורח
אורח :15:07:53 - 24/02/15
החממה שולטתתת

כתבות לילדים

אוסף כתבות לילדים - כאן תמצאו מידע על כל מה שמעניין אותכם... חלל, תעופה, צבא, מלחמות ישראל ועוד. ממש אנצקלופדיה לילדים, מחפש כתבה על נושא שמעניין אותכם ולא מצאתם? שלחו לנו מייל עם הנושא שמעניין אותכם ואנו נעשה את כל המאמצים לכתוב עליו כתבה שתסביר עליו בפרטי פרטים. כתבות לילדים , מאמרים לילדים, חדשות לילדים.
משחקים לילדים
יום הולדת לילדים
כתב צעיר
בדיחות
מתכונים לילדים

סקר

שאלה הכי הייתי רוצה שיקנו לי: