שחקן
משחקים ונהנים
אוספים נקודות
מנכל אפל בישראל

מנכל אפל בישראל

מנכ"ל חברת אפל, טים קוק, נחת בישראל לכבוד השקת המשרדים החדשים של החברה בהרצליה פיתוח. קוקביקר ביד ושם וכתב דברים בספר המוזיאון. בנוסף, נפגש עם נשיא המדינה ראובן (רובי) ריבלין במעונו שבירושלים, ועם הנשיא לשעבר, שמעון פרס.
דירוג 3.5 | מדרגים 3

לנרשמים מגיע יותר! הרשמו כעת - להרשמה
שימו לב !, במשחקים עם המקלדת צריך להקליק פעם אחת עם העכבר על המשחק בכדי שהמקשים יחזרו לתפקד !
חזרה למסך נורמאלי
מנכ"ל אפל בישראל
מאת: מאור חפצדי

מנכ"ל חברת אפל, טים קוק, נחת אתמול (יום ד') בישראל לכבוד השקת המשרדים החדשים של החברה בהרצליה פיתוח. קוק החל את ביקורו בשעות הצהריים, ביקר ביד ושם וכתב דברים בספר המוזיאון. בנוסף, נפגש עם נשיא המדינה ראובן (רובי) ריבלין במעונו שבירושלים, ועם הנשיא לשעבר, שמעון פרס.


רובי ריבלין וטים קוק צילום: לע"מ

עם הגעת קוק למשכנתו של הנשיא, לחץ ריבלין את ידיו של קוק והודה לו: "זוהי זכות גדולה לארח אותך ואת הצוות המכובד המלווה אותך בביקורך פה בארץ. תרומתכם לאנושות חסרת תקדים - גם בתור אדם הנוהג לכתוב בעיקר בעט, ברור לי, כפי ששבים ומבהירים לי אנשי הצוות שלי ונכדיי, עד כמה גדול הנס שיצרתם".
קוק השיב והודה לנשיא על מילותיו החמות ואמר: "יש לנו הערכה עצומה לישראל לא רק כבת ברית של ארצות הברית אלא גם כזירת עסקים. שכרנו את העובד הראשון כאן (בישראל) ב-2011, היום יש לנו כבר 700 איש שעובדים עבורנו ישירות ועוד 6,000 איש שמפתחים אפליקציות למערכת iOS, אז בשלוש-ארבע שנים האחרונות ישראל ואפל התקרבו מאוד, מאשר בכל עת. זו רק ההתחלה של הדברים שנוכל לעשות יחד".

קוק, נפגש בין היתר עם נשיא המדינה לשעבר, שמעון פרס, "בכדי לדון בדרכים בהן אפל תקדם ערכים של סובלנות ושוויון באמצעות שימוש בטכנולוגיה מתקדמת".


טים קוק ושמעון פרס צילום: דוברות מרכז פרס

המשרדים החדשים של החברה מתפרסים על שטח של 12,500 אלף מ"ר. על פי הערכות, במשרדי החברה יהיה ניתן להעסיק בין 600 ל-1,200 עובדים.דרג
שתף  
טוען
מנכל אפל בישראלבחירות – במובן האחר של המילההדרבי הגדול שפוצץהאם קיימות מפלצותהכניסה הקרקעית לעזההאקרים פרצו לאתר ארכיב 2000הילדים ששקעו בבוץאסי דייןגנבת כרטיסי אשראי
רשום הודעה חדשה
אורח
אורח (שנה)
הודעות קודמות
אין תגובות, תהיה הראשון !
משחקים לילדים
יום הולדת לילדים
כתב צעיר
בדיחות
מתכונים לילדים

סקר

שאלה הכי הייתי רוצה שיקנו לי: