שחקן
משחקים ונהנים
אוספים נקודות
בעקבות הכד הנעלם

בעקבות הכד הנעלם

סיפור המתח שכתבה הכתבת הצעירה שלנו- דור שולמן.
דירוג 3 | מדרגים 6

לנרשמים מגיע יותר! הרשמו כעת - להרשמה
שימו לב !, במשחקים עם המקלדת צריך להקליק פעם אחת עם העכבר על המשחק בכדי שהמקשים יחזרו לתפקד !
חזרה למסך נורמאלי
בעקבות הכד הנעלם
מאת: דור שולמן


יום אחד יצאתי לטיול בקיבוץ חשבתי לעצמי איזה קיבוץ יפה ושקט אני ממש אוהבת אותו בתאום דרכתי על פתח ביוב הסתכלתי למטה וראיתי שמונח שם פתק קטן בצבע צהוב שכתוב עליו את שמי ושם משפחתי, פתחתי אותו וראיתי מה היה כתוב שם זאת הייתה חידה חידה נורא נורא קשה והיא הייתה כתובה ככה:
במקום מוזר ביער מוזר שוכן לו הכד הכד הקטן שם הוא מחכה שמישהו אותו ימצא הכד הזה יכול לרפא חולים לעזור בלימודים להאכיל ילדים ולעשות חיים טובים כולם חושבים שזאת בדיחה או אגדה אבל לא זה לא אגדה זה אוצר, אוצר קסום שיכול לעשות הכל בכוחו העצום. לכי אל המקום בו תמיד יש שמן צעצועים אוכל ותבלינים שם במדף של השימורים תמצאי את החידה השניה שלך.

חשבתי שזה משחק ונהניתי לשחק אז הלכתי מהר למקום הזה ולמי לא היה ברור שזה הכל בו ? נכנסתי לכל בו למדף השימורים חיפשתי וחיפשתי את הפתק ופתאום ראיתי פתק בצבע ורוד, מבצבץ מתחת לשעועיות האדומות ועליו כתוב את שמי ושם משפחתי פתחתי אותו וראיתי את החידה הבאה:
שם הילדים משחקים אוכלים ונהנים כולם יודעים שב-4 ההורים באים ולוקחים את הילדים.
מיד הבנתי שזה הגנים אבל איזה גן? נכנסתי לגן כלנית ולא היה שם נכנסתי למעיין ולא היה גם שם מיד הבנתי שזה יכול להיות רק ברקפת הלכתי לגן ועל הדלת היה מוצמד פתק בצבע ירוק שעליו היה כתוב את שמי ושם משפחתי פתחתי אותו והיה כתוב את החידה הבאה :זאת גבעה בקיבוץ עם אנדרטות שם צומחת אלה בתוך האלה תמצאי את הרמז הבא שלך.
מיד הבנתי שזאת גבעת גנדי ורצתי אליה תיפסתי על האלה ושם בענף הכי גבוה מצאתי את החידה פתק בצבע אדום שכתוב עליו את שמי ושם משפחתי פתחתי אותו וראיתי מה היה כתוב שם את החידה הבאה : זה מקום שכל יום שישי וגם שלישי ילדי פסגות מגיעים אליו ונהנים בו לכי לשם ובמרפסת יחכה לך הרמז הבא .
מיד הבנתי שזה התלתון ורצתי אליו במרפסת היה מונח פתק בצבע כתום שהיה מיועד לי פתחתי אותו והיתה שם את החידה האחרונה : זה לא ביער זה בקיבוץ ואין לי כוח לרמוז לכי לאולם הספורט ושם יהיה מונח הכד הקטן.
הלכתי לאולם הספורט ולקחתי את הכד הקטן שתיתי אותו והרגשתי שמשהו השתנה בעולם הבנתי שעשיתי משהו בשבילי בשביל קיבוצי ובשביל עולמי אה ודרך אגב קוראים לי דור והיה לי נורא כיף היום ביי ביי!

דרג
שתף  
טוען
בעקבות הכד הנעלםהנחש הגדול והמפחידהטוב עוד יגיע
רשום הודעה חדשה
אורח
אורח (שנה)
הודעות קודמות
רחלי (מקום1)
רחלי (מקום1) :15:58:41 - 30/11/16
כתבה מעניינת מי שמסכים איתי שישלח לי בקשת חברות
לילי
לילי :17:53:49 - 16/11/15
נצחון נצחון
משחקים לילדים
יום הולדת לילדים
כתב צעיר
בדיחות
מתכונים לילדים

סקר

שאלה הכי הייתי רוצה שיקנו לי: