שחקן
משחקים ונהנים
אוספים נקודות
הנחש הגדול והמפחיד

הנחש הגדול והמפחיד

הסיפור המותח של הכתבת הצעירה שלנו ליאם רויאל המתמודדת עם השאלה- האם נחשים באמת מפחידים?
דירוג 4.5 | מדרגים 8

לנרשמים מגיע יותר! הרשמו כעת - להרשמה
שימו לב !, במשחקים עם המקלדת צריך להקליק פעם אחת עם העכבר על המשחק בכדי שהמקשים יחזרו לתפקד !
חזרה למסך נורמאלי
הנחש הגדול והמפחיד
מאת: ליאם רויאל

פעם אחת חי לו ביער נחש שכולם פחדו ממנו כי היה מפחיד וחשבו שהוא טורף ילדים.
בוקר אחד קמה ילדה ואמרה בליבה : אני אלך לבדוק אם הנחש באמת "מפחיד וטורף ילדים" ואז ילד אחד ושמו טום תפס אותה נכנסת בשקט אל היער ששמו היער המפחיד שבו גם הנחש חי. אמר טום: את יודעת שיש פה נחש גדול ומפחיד? כן, אני יודעת. אז למה את הולכת לשם?
כי אני רוצה לדעת אם הנחש הזה באמת "מפחיד, גדול וטורף ילדים", ענתה הילדה.
ענה טום אז אני אבוא איתך. אתה בטוח? כי אני מפחדת שיקרה לך משהו. ענה הילד: לא יקרה לי כלום כל עוד אהיה בשקט. אוקי ענתה נטע, זה היה שמה.

כשנכנסו אל היער שמעו ססססססססססססס... אמר טום: בואי נעוף מפה. אך נטע לא הסכימה. ואז שמעו שוב סססססססססססססססססססססס... והפעם חזק יותר!
טום אמר אני רוצה הביתה והתחיל לבכות כמו תינוק. ולפתע ראו את הנחש וטום צרח ככה אאאאאאאאאאאאאאאאאאאא.

נטע ניסתה להרגיע את טום אבל לא הצליחה כי הנחש ממש הבהיל אותו אפילו שאמרה לו שלדעתה הנחש לא יעשה לו כלום והוא מעולם לא אכל בני אדם. כדי להרגיע את טום, היא היתה צריכה לגרש את הנחש בדרך שהוא לא ייעלב. אז צץ בראשה רעיון להביא לנחש דגים מהתיק שלקחה מביתה כדי שלא תהיה רעבה. נטע הכינה חכה, רצה וקראה: היי נחש בוא קח דגים... הנחש רדף אחרי נטע והיא רצה עד לביתו ושם נתנה לו את הדגים.
אחרי זה חזרו נטע וטום לביתם וקבעו להיפגש שוב מחר בשעה 8 בבוקר.

בלילה טום חלם על הנחש שהוא מכיש אותו, אז הוא צעק לאמו אמאאאאאאאאאאאאאאאאא! אמו באה ושאלה: מה קרה? חלמתי חלום מפחיד על נחש. מוזר אמרה אמו כי רק מבוגרים חולמים על דברים כאלה... אבל מחר יש בית ספר, לך לישון כי אתה מחר לומד. כמה זה 5X8. והיא יצאה מהחדר. ואז התקשר טום לנטע שהיתה ישנה ואמר לה שהוא לא יגיע מחר. למה שאלה נטע. כי אני מפחד ענה טום. ענתה נטע: אבל אתה השותף שלי. נכון, אבל לא בא לי ענה טום ומיד התחרט ואמר טוב, לא משנה, אני אבוא. יששששששששששש קראה נטע.

למחרת, בשעה 8 נפגשו ביער וראו את הנחש אבל הפעם טום היה רגוע. הנחש התקרב וליקק את טום 10 פעמים. טום אמר הוא חמוד! כן אתה צודק אמרה נטע. ואז כל ילדי השכונה באו וראו ואמרו איזה חמוד ואפילו מיקס אחותה הגדולה של נטע אמרה שהנחש הוא הדבר הכי חמוד שראתה בחייה. כל השכונה שמחה ואמרה בואו נעשה חגיגה. בעצם לא חגיגה אלא נעשה סעודה חגיגית. בשביל מה? שאל טום. בשביל הנחש ענתה נטע. אבל צריכים לקרוא לו בשם. אה אני יודעת מה? אמרה נטע, נקרא לו נחוש. בינתיים בסעודה, נחוש היה סקרן מי לדעת את עתידו האם יאשימו אותו שוב או שיאהבו אותו. אז נטע אמרה לו אתה בסדר, למה אתה בהלם? כי חשבתי אם יאהבו אותי ענה נחוש. ברור שכן, ענתה נטע. נכון, בהתחלה הם האשימו אותך אבל רק בגלל שהם לא ידעו מי אתה באמת ועכשיו בוא לחגיגה ומאז ועד היום חי לו נחוש בשמחה ואושר עם כל ילדי השכונה.


דרג
שתף  
טוען
הנחש הגדול והמפחידבעקבות הכד הנעלםהטוב עוד יגיע
רשום הודעה חדשה
אורח
אורח (שנה)
הודעות קודמות
אין תגובות, תהיה הראשון !
משחקים לילדים
יום הולדת לילדים
כתב צעיר
בדיחות
מתכונים לילדים

סקר

שאלה הכי הייתי רוצה שיקנו לי: