שחקן
משחקים ונהנים
אוספים נקודות
יום הולדת הישרדות

יום הולדת הישרדות

אם אתם אוהבים אתגרים, ספורט ורוצים יום הולדת מלאה בחוויות... המסיבה הזאת היא עבורכם!
דירוג 3 | מדרגים 11

לנרשמים מגיע יותר! הרשמו כעת - להרשמה
שימו לב !, במשחקים עם המקלדת צריך להקליק פעם אחת עם העכבר על המשחק בכדי שהמקשים יחזרו לתפקד !
חזרה למסך נורמאלי
יום הולדת הישרדות
אם אתם אוהבים אתגרים, ספורט ורוצים יום הולדת מלאה בחוויות... המסיבה הזאת היא עבורכם!

הזמנות:
עצבו הזמנה בסגנון ג'ונגל עם אלמנטים כמו חבלים וחיות והזמינו את החברים לחוויה הישרדותית...

עיצוב החלל:
את המסיבה הזאת עדיף לקיים מחוץ לבית- בטבע, אבל אם החלטתם לעשות את זה בתוך חדר זה גם יעבוד. אם החלטתם לעשות את זה מחוץ לבית, הרי שהטבע כבר מהווה את התפאורה... אם החלטת לעשות את המסיבה בתוך חדר, הביאו את הטבע פנימה- בדים ירוקים, גזרו מבריסטולים עצי דקל והדביקו על הקירות, מקמו בחדר בריכה מתנפחת עם מים ופזרו חול מסביב או לחילופין דמו ים ע"י בד כחול. פזרו צדפים, חבלים, אצטרובלים ואבנים.
עצבו פינה שתהייה מועצת השבט – הכינו מראש פינת ישיבה למתמודדים, שולחן עם פתקים שיוכלו לרשום את שמות המודחים ודמוי לפידים.

עיצוב שולחן:
ערכו שולחן גדול וארוך במפה תכלת ופזרו עליה צדפים, חבלים ותיבות אוצר מעץ שנראות ישנות ועלים גדולים. מעל השולחן תלו דגל בו יהיה רשום "הישרדות". אם אתם כישרוניים, נסו לצייר את הלוגו של התוכנית הישרדות ותלו אותו כדגל מעל השולחן.

אוכל וחטיפים:
אפשר כמובן להגיש אוכל רגיל... אבל אפשר להוסיף גם דברים שמאפיינים את התוכנית כמו אורז, דגים, קוקוס, בננות, פירות טרופיים, סוכריות גומי בצורת כוכב ים, עוגה בצורת עצי דקל וכו'.

איפור ולבוש:
חלקו למתמודדים סרט לשיער של הישרדות, אפרו את הפנים בצבעי הסוואה והכינו מראש שרשרת חסינות לפעילות עצמה.

פעילויות:
חלקו את הילדים לשתי קבוצות. כל קבוצה תחליט איך יקראו לקבוצה שלה. בסיום הפעילויות יהיה איחוד ולאחר מכן יצטרכו לבחור מיהו השורד האחרון.

1. משוך בחבל: כל קבוצה תחזיק ותמשוך בחבל משני צדדיו לכיוונה. הקבוצה שתיפול תפסיד במשימה.

2. ללכת על קורה: הציבו קורה מעץ דקה יחסית מוגבהת מהקרקע. על כל קבוצה לעבור בהצלחה את הקורה מעץ מבלי ליפול. הקבוצה שבה כל הילדים יסיימו לעבור ראשונים את הקורה, ינצחו במשימה.

3. קליעה למטרה: מכינים לוח מטרה כאשר בכל עיגול במטרה מקבלים ניקוד שונה. כל קבוצה תנסה בתורה לקלוע למטרה. בסוף המשחק מסכמים את סך כל הנקודות בכל קבוצה. הקבוצה שתגיע למספר נקודות גבוה יותר, תנצח במשימה.

4. בניית אוהל: הכינו לילדים מספר סדינים, מקלות וחבלים. על כל קבוצה לבנות אוהל יציב שיוכלו לישון בו. הקבוצה שתסיים לבנות את האוהל מהר יותר ושאכן יהיה יציב- תנצח במשימה.

5. פיצוח קוקוס: כל קבוצה תבחר נציג למשימה. כל נציג בתורו יתחרה מול נציג מהקבוצה היריבה בפיצוח קוקוס. מי שיצליח לפצח ראשון את הקוקוס, מנצח במשימה. אפשרי לעשות מספר תורים ובסיום לסכם מי מהקבוצות הצליחה מספר רב יותר של פעמים לנצח.

6. משימת אוכל: הציבו מספר קערות מכוסות על השולחן ובתוכן אוכל שונה. בחלק מהקערות שימו מאכלים טעימים כמו חטיפים וממתקים, ובחלק מהקערות שימו דברים פחות טעימים (משאירים את המקום לדמיונכם). על כל קבוצה בתורה לבחור אחת מהקערות מבלי לדעת מה יש בפנים ולאחר מכן לאכול. הקבוצה שתאכל את המספר הגדול יותר של הקערות תהיה הקבוצה המנצחת.

7. לאחר כל המשימות תכריזו על הקבוצה המנצחת והעניקו להם פרס. כעת הגיע שלב האיחוד ושתי הקבוצות הופכות לקבוצה אחת. קיימו מועצת שבט בה הילדים מעלים חוויות מהאתגרים. בסיום השיחה, כל ילד בתורו ייגש לעמדה ויכתוב מי את שם הילד שלדעתו צריך לזכות בתואר השורד האחרון. לאחר שכל הילדים רשמו, עושים סיכום ומכריזים מיהו השורד האחרון ומעניקים לו את שרשרת החסינות.דרג
שתף  
טוען
יום הולדת דיסנייום הולדת פיראטיםיום הולדת שופינגיום הולדת כבאיםיום הולדת מהסרטיםיום הולדת שוקולדיום הולדת שפיםיום הולדת ספאיום הולדת נסיכותיום הולדת כוכב נולד
רשום הודעה חדשה
אורח
אורח (שנה)
הודעות קודמות
Miryam
Miryam :21:22:50 - 27/12/16
רעיון טובבב
אורח
אורח :14:51:07 - 01/04/16
אוליי
בלום
בלום :16:04:19 - 09/11/15
יאו זה ממש עצות מעולות ואני רצינית, אני עושה מסיבת פיג'מות אבל זה יכול להשתלב במזה כיף ענק והיום הולדת שלי שבוע הבא ואני מתחילה לעשות את מה שכתוב שם תאמינו לי שכדאי לכם!
משחקים לילדים
יום הולדת לילדים
כתב צעיר
בדיחות
מתכונים לילדים

סקר

שאלה הכי הייתי רוצה שיקנו לי: