שחקן
משחקים ונהנים
אוספים נקודות
מסיבת פורים

מסיבת פורים

החלטתם לארגן מסיבת פורים? הרי לכם כל המידע שאתם צריכים כדי לארגן מסיבת פורים מוצלחת!
דירוג 4.5 | מדרגים 11

לנרשמים מגיע יותר! הרשמו כעת - להרשמה
שימו לב !, במשחקים עם המקלדת צריך להקליק פעם אחת עם העכבר על המשחק בכדי שהמקשים יחזרו לתפקד !
חזרה למסך נורמאלי
חג פורים זה באמת סיבה טובה למסיבה! כולם במצב רוח כיפי ושמח ורק מחכים להזדמנות להשוויץ בתחפושת שלהם? אז הרימו את הכפפה והזמינו את כולם למסיבת פורים מטורפת! איך ומה לעשות?– כל המידע עלינו!

הזמנה:
דאגו לחלק הזמנות למוזמנים מספיק זמן מראש כדי שכולם יוכלו להיערך בהתאם ולשריין לעצמם את התאריך ביומן. ההזמנה היא חלק מקדים מאוד חשוב במסיבה מכיוון שזו ההזדמנות שלכם ליצור את ההתרגשות אצל כולם. ההזמנה צריכה להיות מושקעת, צבעונית ומשעשעת אבל כמובן לא לשכוח לציין את כל הפרטים החשובים: יום ותאריך, מיקום המסיבה, שעה ולבקש מכולם להגיע מחופשים כמובן ועם המון מצב רוח... ואם אתם מתכננים לעשות חילופי משולחי מנות, ציינו זאת גם בהזמנה כדי שידעו שעליהם להגיע עם משלוח מנות.
וכדי שלא תצטרכו לעבוד כ"כ קשה... עצבנו עבורכם הזמנה מיוחדת למסיבה, כל שעליכם לעשות הוא להדפיס את ההזמנה ולחלק למוזמנים: הזמנה למסיבת פורים.עיצוב החדר:
חלק מאוד חשוב כשעורכים מסיבה, הוא לדאוג לאווירה ולעיצוב. כאשר נכנסים לחדר מקושט ומושקע, האווירה הופכת להיות כיפית ומשמחת יותר באופן אוטומטי ולכן מאוד חשוב להשקיע בשלב הזה. התחילו בהכנת הקישוטים כבר כשבוע לפני המסיבה. גייסו לטובת המשימה את כל בני הבית והחברים אם אפשר, ככל שתיצרו יותר קישוטים כך
החדר יראה יפה יותר במסיבה. להלן מספר רעיונות לקישוטים שאפשר להכין / לקנות:
1. חבקים למפיות באווירת פורים: קנו מפיות צבעוניות וגלגלו אותן לאורך. הדפיסו את התוויות שהכנו עבורכם: תוויות למפיות פורים, גזרו את התוויות, הדביקו בעזרת נייר סלוטייפ את שתי הקצוות של המלבן כך שתיווצר לכם טבעת והכניסו לתוך הטבעת את המפית המגולגלת. סדרו את כל המפיות בסלסילת קש והניחו על השולחן במקום בולט.

2. תוויות לכוסות / חפצים בחדר: הכנו עבורכם תוויות מקושטות לחג, כל מה שעליכם לעשות הוא להדפיס את התוויות, לגזור אותן ולהדביק על כל חפץ שתרצו במסיבה – כוסות, קערות בהן תגישו את החטיפים / אוכל וכו'.

3. מסכות: קנו בריסטולים צבעוניים וגזרו מסיכות לעיניים. אם יש לכם זמן, קשטו אותם בנצנצים, נוצות או כל דבר אחר וקשטו את קירות החדר ביצירות שלכם. כמו כן, ציירו ליצנים, רעשנים או כל סמל אחר מהחג ותלו על קירות החדר.

4. קישוטים מנייר קרפ: קנו ניירות קרפ בצבעים שונים. גזרו את הנייר לרצועות ותלו בשורה מהתקרה כך שיראה כמו וילון צבעוני.

5. בלונים: מי אמר שבלונים יש רק ביום הולדת? נפחו בלונים בצבעים שונים ותלו ברחבי החדר, על הכיסאות עצמן ועל השולחן המרכזי.

6. כובעי ליצן: תלו או פזרו על השולחן המרכזי כובעי ליצן מנייר (אפשר גם להכין לבד כמובן).

7. שולחן מרכזי: ערכו שולחן גדול וארוך במפה צבעונית, פזרו עליה סמלים של החג כמו כובעי הליצן, הניחו סלסילה גדולה של אוזני המן, שתייה וחטיפים.פעילויות:
לא תמיד חייב לעשות פעילויות, לפעמים האווירה עצמה היא מספיקה כשכמובן מוסיקה שמחה מתנגנת ברגע. אבל אם בא לכם לעשות קצת משהו מעבר, אז הרי לכם מספר רעיונות:
1. חידון: שאלו כל אחד בתורו שאלה בנושא החג. כל מי שיענה נכונה על שאלה זוכה בנקודות. בסיום החידון מחשבים את סך הנקודות ומי שצבר הכי הרבה, זוכה בפרס. לחצו כאן לחידון פורים.

2. הגרלת משלוחי מנות: החלק שכולנו הכי אוהבים בחג... בקשו מכל המוזמנים להגיע עם משלוח מנות (עדיף לקבוע סטנדרט מראש כדי ליצור שוויון בין המשלוחים). במסיבה עצמה, ערכו הגרלה בין כל המוזמנים כך שכל אחד יעניק ויקבל משלוח מנות. כדי ללמוד איך להכין משלוח מנות לחצו כאן.

3. תחרות תחפושות: כל אחד בתורו יציג את התחפושת שלו על המסלול / במה שתכינו מראש. לאחר מכן, כל אחד יצטרך לרשום על פתק מי לדעתו צריך לזכות בתחפושת הכי יפה. מי שיצבור הכי הרבה קולות יזכה במקום הראשון (אפשר להעניק פרס או תעודה שתכינו מראש).

4. חבילה עוברת: משחק כיפי שעובד טוב בכל מסיבה. עטפו פרס בנייר עיתון. על נייר העיתון כתבו פתק עליו שאלה או משימה בנושא פורים ועטפו בשכבת נייר נוספת. המשיכו להוסיף משימות ועטפו כל פעם בשכבת עיתון (כמספר המשימות / שאלות) שאתם רוצים.
במסיבה עצמה, הושיבו את כל המוזמנים במעגל והפעילו מוסיקה. על המוזמנים להעביר את החבילה אחד לשני. ברגע שתעצרו את המוסיקה, מי שהחבילה בידו יצטרך להסיר שכבת נייר אחת ולבצע את המשימה שרשומה / לענות על השאלה. האחרון במשימה זוכה בפרס שעטפתם. וגם כאן הקלנו עליכם את העבודה והכנו עבורכם את המשימות לחבילה עוברת. כל שעליכם לעשות הוא להדפיס את המשימות לחבילה עוברת לגזור כל משימה בנפרד ולהדביק בין שכבות העיתון.

מקווים, והאמת שדי בטוחים... שתהיה לכם מסיבה שמחה ומוצלחת! חג שמח!

דרג
שתף  
טוען
ראיון בלעדי עם איציק כרסנטיחשמל וכללי בטיחותחג חנוכההר געשעשרה טיפים למציאת האפיקומןפעילויות לטו בשבטחוקי המשחקחג סוכותדברים שכיף לעשות בשלגעשר מכות מצרים
רשום הודעה חדשה
אורח
אורח (שנה)
הודעות קודמות
אורח
אורח :17:40:27 - 28/02/17
פורים שמח
אורח
אורח :14:56:51 - 02/03/16
ממש לא טוב
אורח
אורח :10:46:28 - 07/05/15
אני צריחה לל"ג בומר
נועה
נועה :15:16:09 - 03/04/14
אני צריכה לפסח
shani55
shani55 :14:34:51 - 07/03/14
חג פורים שמח!!!
רוני הזמרת
רוני הזמרת :19:09:54 - 03/03/14
פורים שמח לכל עם ישראלל!!! אוכל מסיבה אהבה מלאך

כתבות לילדים

אוסף כתבות לילדים - כאן תמצאו מידע על כל מה שמעניין אותכם... חלל, תעופה, צבא, מלחמות ישראל ועוד. ממש אנצקלופדיה לילדים, מחפש כתבה על נושא שמעניין אותכם ולא מצאתם? שלחו לנו מייל עם הנושא שמעניין אותכם ואנו נעשה את כל המאמצים לכתוב עליו כתבה שתסביר עליו בפרטי פרטים. כתבות לילדים , מאמרים לילדים, חדשות לילדים.
משחקים לילדים
יום הולדת לילדים
כתב צעיר
בדיחות
מתכונים לילדים

סקר

שאלה הכי הייתי רוצה שיקנו לי: