iKid אתר לילדים
עכו
עכו
חזרה לעמוד ראשי - 10 המשחקים הכי טובים לאייפוד

10 המשחקים הכי טובים לאייפוד

יש לכם אייפוד או אייפון ואפילו אייפד ואתם לא יודעים מה לעשות איתו?
הנה רשימת משחקים מגניבים שיעבירו לכם הרבה זמן עם המכשיר שלכם.

עשרת המשחקים הגדולים לאייפון 2010

שלום, כאן אתם תלמדו ותהנו מעשרת המשחקים הטובים ביותר לאייפוד או לאייפון שלכם
סדר המשחקים לא משנה כולם שווים באותה רמה בערך


1. ANGRY BIRDS- ציפורים כועסות זהו משחק בו יש לכם שלל סוגי ציפורים ואתם משגרים אותן לעבר בניינים שבתוכם מסתתרים חזירים ואתם צריכים להרוג את כולם כי בסיפור הם גונבים לכם ביצים והורסים לכם את הקן ובמהלך המשחק אתם מקבלים עוד ועוד סוגים שונים של ציפורים.
2. ANGRY BIRDS RIO- ציפורים כועסות בריו דה ז'נירו המשחק הוא כמו האנגרי בירדס הרגיל רק בריו שבו בעולם הראשון את מוציאים ציפורים מכלובים ובשאר העולמות האויבים שלכם אילו הקופים שהם יותר עמידים מחזירים והם יותר קשים.


3.FRUIT NINJA- נינג'ת פירות זהו משחק בו אתם נינג'ה ואתם צריכים לחתוך כמה שיותר פירות ולשבור שיאים רק אל תשכחו להיזהר מהפצצות במשחק אתם יכולים לבחור איזה חרב יש לכם ואיזה רקע יש למסך שלכם ויש סוגים שונים יש את המשחק הרגיל את הזן מוד שבו צריך לחתוך כמה שיותר פירות בדקה ואין פצצות יש את הארקייד מוד שבה אתם צריכים לחתוך כמה שיותר פירות בדקה והפצצות מורידות לכם רק 10 נקודות ויש כל מיני בננות שעושות לכם אפקטים במשחק ובסוף המשחק מוסיפים לכם בונוסים ושימו לב את המשחק אפשר לשחק אפילו מול חברים שגם להם יש מכשיר לעשות נגדם תחרות, אחד המשחקים הממכרים ביותר!4. VEGGIE SAMURAI- סמוראי הירקות זהו משחק שדומה לפרויט נינג'ה רק עם חוקים שונים ואפשר לחתוך את הירק ל4 חתיכות ולקבל רצף שמביא הרבה נקודות במשחק הזה אי אפשר לשחק מול חברים אבל יש יותר סוגי של משחק חוץ מהמשחק רגיל שבמהלכו יש לפעמים ירקות ענקיים שקופצים ואם מצליחים לחתוך אותם הם מביאים הרבה מאוד נקודות ואפשר להגיע לניקוד מאוד גבוהה.

5. TALKING TOM- תום המדבר זהו משחק שבו יש חתול שעומד ואתם מדברים אליו והוא חוזר אחריכם בקול מצחיק הוא יכול לעשות כל מיני דברים שאתם אומרים לו כמו לשתות חלב או לשרוט ואתם יכולים להרביץ לו בכל מיני מקומות בגוף והוא יכול להתעלף או להשמיע קולות מצחיקים אתם גם יכולים לצלם את מה שאתם עושים כמו מערכון ויש למשחק את הגרסה השנייה שבה כלב מציק לחתול ואיכות המשחק קצת יותר גבוהה.

6. DOODLE JUMP- ציור קופץ זוכרים את אייסי טאוור? אז זה משחק דומה שבו אתם מין חייזר קטן שופץ על מדפים רק שלא כמו באייסי טאוור אפשר להחליף לו רקעים ויש מידי פעם איזה מפלצת קטנה שאתם לערות עליה או לקפוץ עליה ויש כל מיני מקפצות קפיצים כובעים עם פרופלו ותיקי סילון שעוזרים לכם להתקדם מהר יותר במשחק ושימו לב גם את המשחק הזה אתם יכולים לשחק מול חברים ולעשות נגדם תחרות של מי שנופל ראשון.

7. PAPER TOSS- זריקת נייר זהו משחק בו אתם זורקים כדורי נייר לתוך פח במרחקים שונים חושבים שזה קל?
אז המאוורר הולך להפריע לכם והוא יסיט את הכדורים בעזרת הרוח שלו בעוצמות שונות ואתם תכוונו את הכדור כך שהמאוור יסיט אותו אל תוך הפח תקבעו שיאים ותחליפו את המקומות שאתם זורקים בהם.

8. MONSTER DASH- חיסול מפלצות זהו משחק בו אתם איש קטן וצבאי עם רובה שתוך כדי ריצה קופץ מסלע לסלע ובדרך הורג או קופץ על מפלצות שמפריעות תרוצו כמה שיותר רחוק וכל 1000 מטרים תשנה המפה וכל גם המפלצות שתוקפות אותכם מידי פעם תופיע קופסה בה יהיה לכם כלי נשק מיוחד אבל כמות מוגלת של יריות איתו תיזהרו מדוקרנים שיש על הקרקע ותיקפצו אל לבבות שאם תפגעו במפלצת לא תיפסלו.

9. FACEGOO- בלבול פנים זהו משחק בו מביאים לכם סוגים שונים של פרצופים ואתם יכולים לבלבל אותם להוסיף להם אביזרים מצחיקים ולקשקש עליכם אתם יכולים לבחור פרצוף של מישהו אתם מכירים מאלבום התמונות שלכם ולבלבל לו אתם הפרצוף לצורה מצחיקה ואז לשמור אם אהבתם את מה שעשיתם.

10. POCKET GOD - יד האלוהים זהו משחק כיפי מאוד מאוד בו אתם יכולים לבחור עולם ולשחק עם ילידים פרימיטיביים ולזרוק אותם לכל מיני מקומות ולעשות איתם דברים מצחיקים אם נמאס לכם להשתעשע איתם יש לכם משימות ונותנים לכם רמזים מה אתם צריכים לעשות בשביל להשלים את המשימה זה משחק מאוד כיף שמעביר המון המון זמן.

זהו כאן נגמר סיקור המשחקים להפעם, תורידו אותם תשחקו ותהנו...
ואם יש לכם הצעות למשחקים אחרים כתבו לנו בתגובות וברגע שיהיו מספיק דברים מעניינים נוסיף גם עליהם מאמר!
© כל הזכויות שמורות - איי קיד